FacebookJeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa
                  oraz
                          nas znajomym. Dziękujemy.
Zapraszamy na Forum. Opisz swoje przygody, poznawaj historię innych, informuj o oszustach, zadawaj pytania, bierz udział w dyskusjach i wymieniaj się swoim doświadczeniem.

Ładne mieszkanie na Bemowie

Salon
Salon2
Kuchnia
sypialnia
Łazienka
Pokój

.
Czynsz wynajmu:
.
 1800 zł/mc
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Warszawa - Bemowo
.
607 265 365
.
 Ulica:
.
  Górczewska
.
Liczba pokoi:
.
 2
.
Powierzchnia:
.
 49m2
.
Piętro:
.
 3


Wynajmę Bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie: 2 pokoje, umeblowane i wyposażone. Bemowo 5 minut do pętli autobusowej i tramwajowej. Agencjom Dziękujemy. Cena 1300zł/ miesięcznie + prąd i czynsz. Dostępne od 1 czerwca.

OPIS MIESZKANIA
Bardzo funkcjonalne 2 pokoje, bardzo ładnie wykończone. Balkon, winda. Wyposażone. Kuchnia z zabudową na wymiar z pełnym agd (lodówka, piekarnik, płyta) ugotujesz w niej co najbardziej lubisz lub pojedziesz do kilku restauracji znajdujących się w pobliżu . Osiedle położone blisko pętli autobusowej i tramwajowej. Funkcjonalna, łazienka z wanną. Duża szafa wnękowa w których zmieści się dużo potrzebnych i nie potrzebnych rzeczy. Sympatyczny podwórko. Zobacz te funkcjonalne 2 pokoje. Polecam.
Wynajmę bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie Bemowo 2 pokoje, umeblowane i wyposażone. Agencjom Dziękujemy.

LOKALIZACJA i DOJAZD
Do pętli autobusowej i tramwajowej 5 minut. Dojazd do centrum wg rozkładów od 25 minut. Linie autobusowe: 105,109,149,190,422,512,714,719,729,Z9 i nocne N42,N95. Linie tramwajowe: 8, 10,26. W rozsądnej odległości obwodnica Warszawy i wiele poszerzanych rozbudowywanych ulic zapienia dobrą komunikacje samochodem. Możliwość wynajęcia garażu na osiedlu.

OPIS OTOCZENIA
Źródło: Bemowo.waw.pl (warto zobaczyć ten serwis) „Witamy serdecznie na Bemowie, dzielnicy położonej u zachodnich granic Warszawy. Na 2,5 tys. hektarów mieszka tu ponad 110 tysięcy ludzi, z czego 60% to osoby poniżej 30 roku życia. Struktura demograficzna, ogromna ilość zieleni, doskonały dojazd do centrum miasta sprawiają, że Bemowo jest przyjaznym miejscem do życia ze świetlanymi perspektywami rozwoju. Na Bemowie z każdym rokiem powstają nowe inwestycje mieszkaniowe i poprawia się infrastruktura komunikacyjna. Już za kilka lat dotrze tutaj II linia metra, która pozwoli jeszcze szybciej i wygodniej dojechać właściwie w każdy zakątek stolicy. Tak dynamiczny rozwój wymaga także licznych nakładów w sektorze publicznym. Samorząd Bemowa stara się sprostać temu wyzwaniu m.in. poprzez renowację Parku Górczewska wraz z budową Amfiteatru, zagospodarowanie zabytkowych Fortów Bema, gruntowne remonty boisk szkolnych czy rozbudowy przedszkoli.
Wszystko to sprawia, że nasze hasło promocyjne, ale i dewiza, którą każdego dnia staramy się wcielać w życie brzmi: Bemowo – tu żyje się lepiej.
Wynajmę Bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie: 2 pokoje, umeblowane i wyposażone. Bemowo 5 minut do pętli autobusowej i tramwajowej. Agencjom Dziękujemy. Cena 1300zł/ miesięcznie + prąd i czynsz.Polecane artykuły
Praktyki oszustów. 
Jak rozpoznać oszusta podającego się za 
właściciela mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam wynajmiesz swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Oszuści na Gumtree. 
Jak rozpoznawać oszukane ogłoszenia na Gum- 
tree i innych portalach... 

Prowizja, kaucja, czysz na RATY. 
Trudno naraz zapłacić kilka tys. zł. za kaucje, 
prowizję i czynsz. Rozłóż je łatwo na RATY... 

Tanio wynajmuj. 
Jak zmniejszyć koszty wynajmu mieszkania... 

Warunki zawarcia najmu okazjonalnego.
Opisane warunki jakie musi spełnić umowa 
najmu okazjonalnego...
                                                                                   RELAMA

Ogłoszenia wynajmu