FacebookJeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa
                  oraz
                          nas znajomym. Dziękujemy.
Zapraszamy na Forum. Opisz swoje przygody, poznawaj historię innych, informuj o oszustach, zadawaj pytania, bierz udział w dyskusjach i wymieniaj się swoim doświadczeniem.

Kawalerka Praga Pd.

Salon
Salon2
Kuchnia
sypialnia
Łazienka
Pokój
.
Czynsz wynajmu:
.
 1390 zł/mc
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Warszawa - Praga Pd.
.
668 820 581
.
 Ulica:
.
  al. Stanów Zjednoczonych
.
Liczba pokoi:
.
 1
.
Powierzchnia:
.
 30m2
.
Piętro:
.
 9


Saska - Wynajmę bezpośrednio funkcjonalne i ładne 1 pokoje mieszkanie , 30 m2. Umeblowane i wyposażone. Agencjom Dziękujemy. Cena do uzgodnienia 1390 zł z czynszem/ miesięcznie.

OPIS MIESZKANIA
Bardzo funkcjonalne 1 pokoje. 30 metrów. W pełni wyposażone. Duży 20 metrowy pokój ze wspaniałym widokiem, jasny i przestronny. Wygoda rozkładana, kanapa na której odpoczniesz przy telewizji lub dobrej książce. Kuchnia z pełnym agd (lodówka, piekarnik, płyta) ugotujesz w niej co najbardziej lubisz lub pojedziesz do kilku restauracji znajdujących się w pobliżu. Stadion narodowy widać z okna. Wspaniała Saska Kępa miejsce na spacery i zakupy w 5 minut pieszo. Niedaleko dom w którym przebywał Pablo Picasso i kilkanaście innych zabytkowych miejsc, które warto odwiedzić co najmniej kilka razy. W pobliżu obiekty rekreacyjne, baseny, siłownie wiele miejsc na odpoczynek. W pobliżu kilka miejsc na tanie i droższe ale szybkie zakupy, biedronka, Tesco, Symply, apteki, przychodnie, poczta. Do dyspozycji duża wnękowa szafa w przedpokoju. W łazience wanna i pralka. Doskonała komunikacja do centrum 20 minut, 14 linii autobusowych + 2 linie nocne, Metro Politechnika 5 minut bus pasem. Wynajmę na dłużej dla singla lub pary. Kaucja 1 miesiąc. Mieszkanie wynajmuje się dobrze i płacąc regularnie rachunki mieszkasz jak w swoim. Jeżeli chciałbyś kupić takie mieszkanie to rata kredytu na 30 lat była by wyższa niż to za ile ja Ci wynajmę: 1000 + 390 czynsz (w tym woda, ogrzewanie, śmieci itd. = 1390 z czynszem i nie będziesz musiał mieszkać w nim 30 lat – to się po prostu opłaca. Polecam.
Saska - Wynajmę bezpośrednio funkcjonalne i ładne 1 pokoje mieszkanie , 30 m2. Umeblowane i wyposażone. Agencjom Dziękujemy. Cena do uzgodnienia 1390 zł z czynszem/ miesięcznie + prąd ok. 60 zł/mies. i  gaz około 20 zł/mies.

LOKALIZACJA i DOJAZD
Przystanek autobusowy 100m drugi 200, a z nich dojeżdża 14 linii autobusowych 117, 138, 141, 143, 146, 151, 182, 188, 411, 502, 514, 520, 523, 525 (5 minuty do metra Politechnika bus pasem), nocna linia N25, N75. Jest gdzie spokojnie zaparkować samochód i nim też wyjechać w dowolnym kierunku Warszawa. Do centrum 5 km.
Saska - Wynajmę bezpośrednio funkcjonalne i ładne 1 pokoje mieszkanie , 30 m2. Umeblowane i wyposażone. Agencjom Dziękujemy. Cena do uzgodnienia 1390 zł z czynszem/ miesięcznie.

OPIS OTOCZENIA
Źródło: wikipedia.org „Okres dwudziestolecia międzywojennego był dla Saskiej Kępy wyjątkowo pomyślny. Odbudowano Most Poniatowskiego, pojawiła się zabudowa willowa. Dzięki temu Saska Kępa uzyskała status eleganckiej dzielnicy mieszkaniowej miasta. Pomyślny rozwój przerwany został przez II wojnę światową – w dzielnicy pojawiły się barykady, m.in. na rogu ulic Francuskiej i Zwycięzców. Do walk z Niemcami doszło m.in. przy Bajońskiej, Ateńskiej i Berneńskiej. Nieudana próba zniszczenia placówki napastników przy Wale Gocławskim zakończyła się odwrotem, a walki przeniosły się w rejon Francuskiej, Zwycięzców, Radziłowskiej, Obrońców i Poselskiej. Obrona dzielnicy była istotna z punktu widzenia całej Warszawy, gdyż nie dopuszczała wroga do prowadzącego do Śródmieścia Mostu Poniatowskiego. W czasie walk całkowicie lub częściowo zniszczono ok. 20% willowej zabudowy Saskiej Kępy”.
Saska - Wynajmę bezpośrednio funkcjonalne i ładne 1 pokoje mieszkanie , 30 m2. Umeblowane i wyposażone. Agencjom Dziękujemy. Cena do uzgodnienia 1390 zł z czynszem/ miesięcznie.Polecane artykuły
Praktyki oszustów. 
Jak rozpoznać oszusta podającego się za 
właściciela mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam wynajmiesz swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Oszuści na Gumtree. 
Jak rozpoznawać oszukane ogłoszenia na Gum- 
tree i innych portalach... 

Prowizja, kaucja, czysz na RATY. 
Trudno naraz zapłacić kilka tys. zł. za kaucje, 
prowizję i czynsz. Rozłóż je łatwo na RATY... 

Tanio wynajmuj. 
Jak zmniejszyć koszty wynajmu mieszkania... 

Warunki zawarcia najmu okazjonalnego.
Opisane warunki jakie musi spełnić umowa 
najmu okazjonalnego...
                                                                                   RELAMA

Ogłoszenia wynajmu