FacebookJeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa
                  oraz
                          nas znajomym. Dziękujemy.
Zapraszamy na Forum. Opisz swoje przygody, poznawaj historię innych, informuj o oszustach, zadawaj pytania, bierz udział w dyskusjach i wymieniaj się swoim doświadczeniem.

Nowoczesne mieszkanie na Białołęce

Salon
Salon2
Kuchnia
sypialnia
Łazienka
Pokój

.
Czynsz wynajmu:
.
 1300 zł/mc + opłaty
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Warszawa - Białołęka
.
501 856 070
.
 Ulica:
.
  Marcina z Wrocimowic
.
Liczba pokoi:
.
 2
.
Powierzchnia:
.
 46m2
.
Piętro:
.
 3


Wynajmę bezpośrednio funkcjonalne i ładne 2 pokoje, 46 m2, umeblowane i wyposażone. Z miejscem postojowym, Agencjom Dziękujemy. Cena do negocjacji 1300zł/ miesięcznie + prąd, gaz i czynsz.

OPIS MIESZKANIA
Bardzo funkcjonalne 2 pokoje. 46 metrów. W pełni wyposażone. Duży salon z ładnym widokiem i wyjściem na duży balkon. Odpoczniesz w nim przy telewizji lub dobrej książce. Bardzo miło spędzisz czas wolny czytając na wygodnej kanapie popijając to Co lubisz lub spokojnie popracujesz w ciszy i nikt Ci nie będzie przeszkadzał przy dobrej kawie. Kuchnia z zabudową na wymiar z pełnym agd (lodówka, piekarnik, płyta) ugotujesz w niej co najbardziej lubisz lub pojedziesz do kilku restauracji znajdujących się w pobliżu . W kilka minut znajdziesz się wśród wspaniałych terenów rekreacyjnych doskonałych na spacery, bieganie i jadę na rowerze . Funkcjonalna, ładna łazienka z wanną, zapewni super relaks. Najwięcej przełomowych wynalazków i koncepcji wybitni ludzie wymyślali w wannie. W tym mieszkaniu doskonale się wyśpisz. Bardzo miło spędzisz czas wolny i nikt Ci nie będzie przeszkadzał. Dobry dojazd 5-10 minut mostem „Północnym” do metra. 300 metrów do przystanku. Przygotowaliśmy i wykończyliśmy z najwyższej jakości materiałów dla siebie ale z powodów rodzinnych musimy pozostać poza Warszawą.
Wynajmę bezpośrednio funkcjonalne i ładne 2 pokoje, 46 m2, umeblowane i wyposażone. Z miejscem postojowym, Agencjom Dziękujemy. Cena do negocjacji 1300zł/ miesięcznie + prąd, gaz i czynsz.

LOKALIZACJA i DOJAZD
Przystanek autobusowy 300m, a z niego dojeżdża się autobusem linii 211, 516. Kolejny przystanek pętla Nowodwory 400 metrów i z niej 10 linii: 126, 211, 214, 503, 508, 509, 510, 516, 741, 527 i linie nocne: N03, N13, N53.

OPIS INWESTYCJI
Wynajmę bezpośrednio funkcjonalne i ładne 2 pokoje, 46 m2, umeblowane i wyposażone. Z miejscem postojowym, Agencjom Dziękujemy. Cena do negocjacji 1300zł/ miesięcznie + prąd, gaz i czynsz.
Kameralne, ciche zamknięte osiedle. Dużo zieleni, 2 place zabaw i miejsca postojowe dla mieszkańców.

OPIS OTOCZENIA
TARCHOMIN – osiedle (tzw. "mała dzielnica") w pn.-wsch. Warszawie, na Białołęce. Osiedle zaczęto budować w roku 1979 według projektu arch. Jerzego Androsiuka.
Tarchomin powstał z trzech oddzielnych podwarszawskich wsi, włączonych do Warszawy w 1951 r. Wieś Tarchomin znana jest od średniowiecza. Jej nazwa występuje w dokumentach już w XIII wieku. Była to wieś szlachecka, zamieszkana przez ród Jastrzębców. W XVI wieku należała do Weslów, Zaliwskich, Ossolińskich, którzy wystawili tu gotycki kościół pod wezwaniem św. Jakuba. W 1823 roku na terenie Tarchomina powstała fabryka octu, która po 1860 stała się potężnym producentem nawozów sztucznych, a w późniejszych latach produkowała leki i kosmetyki (źródło: Wikipedia.org).
Wynajmę bezpośrednio funkcjonalne i ładne 2 pokoje, 46 m2, umeblowane i wyposażone. Z miejscem postojowym, Agencjom Dziękujemy. Cena do negocjacji 1300zł/ miesięcznie + prąd, gaz i czynsz.Polecane artykuły
Praktyki oszustów. 
Jak rozpoznać oszusta podającego się za 
właściciela mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam wynajmiesz swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Oszuści na Gumtree. 
Jak rozpoznawać oszukane ogłoszenia na Gum- 
tree i innych portalach... 

Prowizja, kaucja, czysz na RATY. 
Trudno naraz zapłacić kilka tys. zł. za kaucje, 
prowizję i czynsz. Rozłóż je łatwo na RATY... 

Tanio wynajmuj. 
Jak zmniejszyć koszty wynajmu mieszkania... 

Warunki zawarcia najmu okazjonalnego.
Opisane warunki jakie musi spełnić umowa 
najmu okazjonalnego...
                                                                                   RELAMA

Ogłoszenia wynajmu