FacebookJeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa
                  oraz
                          nas znajomym. Dziękujemy.
Zapraszamy na Forum. Opisz swoje przygody, poznawaj historię innych, informuj o oszustach, zadawaj pytania, bierz udział w dyskusjach i wymieniaj się swoim doświadczeniem.

Trzy pokoje blisko Warszawy

Salon
Salon2
Kuchnia
sypialnia
Łazienka
Pokój

.
Czynsz wynajmu:
.
 1490 zł/mc
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Zielonka 
.
502 108 611
22 761 00 48
.
 Ulica:
.
  Prymasa Wyszyńskiego
.
Liczba pokoi:
.
 3
.
Powierzchnia:
.
 75m2
.
Piętro:
.
 1

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie w Zielonce, Agencjom Dziękujemy.
Wyjątkowe, jedyne takie mieszkania w Zielonce! PROMOCJA!!! Do odbioru już we wrześniu 2012! WYJĄTKOWA Oferta Wynajmu : Nie masz jeszcze zdolności kredytowej żeby kupić – zobacz oferta na wynajem tego mieszkania. FIRMA BUDUJE Z WŁASNYCH ŚRODKÓW BEZ KREDYTU!!

WYJĄTKOWA OFERTA WYNAJMU
Jeżeli nie masz jeszcze zdolności kredytowej. Możesz wynająć to nowe wyjątkowe mieszkanie, które wykończymy pod klucz. Dodatkowo istnieje prawo pierwokupu, jeżeli już będziesz miał zdolność. Cena za wynajem miesięcznie:
1490 + opłaty (czynsz administracyjny około: lato 420zł, zimą ogrzewanie około 350zł, prąd wg liczników).

OPIS TECHNICZNY
Mieszkanie 3 pokoje 75,64m2, ogromny taras 9,32m2, garaż, funkcjonalna komórka, z osobą kuchnią lub możliwość połączenia i zaprojektowania wg własnych potrzeb.

OPIS MIESZKANIA
Bardzo funkcjonalne 3 pokoje 75,64m2, ogromny taras 9,32m2, garaż, funkcjonalna komórka, z osobą kuchnią lub możliwość połączenia i zaprojektowania wg własnych potrzeb. Niema porównywalnych mieszkań w okolicy, a chciałbyś mieć wyjątkowe, ładne, nowoczesne i funkcjonalne miejsce do mieszkania – Ta oferta jest dla Ciebie! Dzięki temu, że jest na etapie budowy możesz zaprojektować je według Twoich najważniejszych potrzeb! Jeżeli będziesz chciał wykończymy twoje mieszkanie w bardzo dobrej cenie i materiałów pod klucz; po prostu się wprowadzisz. Polecam też na inwestycje, ze względu na lokalizację, standard i to, że jest po prostu nowe. Wynajmiesz to mieszkanie bez problemów za dobre pieniądze. W cenie tego jedynego takiego mieszkania w Zielonce podkreślmy nie ma takiej drugiej inwestycji w okolicach, miejsce postojowe w garażu podziemnym i funkcjonalna komórka lokatorska. Nowoczesna technologia budowy monolit plus cegła ceramiczna. W połączeniu z najwyższej jakości materiałami, stolarką okienną dźwiękoszczelną technologią Oknoplast Kraków, gwarantuje przestrzeń i ogromny komfort. Zobacz to mieszanie, a nie kupisz innego w tej okolicy. Nawet winda najwyższej jakości: szybka, cicha nowoczesna sprawi, że zakupy, dzieci i Siebie zawieziesz szybko z parkingu gdzie miejsca postojowe mieszczą swobodnie nawet duże auto. W pobliżu wspaniałe tereny leśno- rekreacyjne z mikroklimatem docenianym od wielu wieków przez żyjących na tym terenie Polaków. Spacery z rodziną , jazda na rowerze i dla niektórych bieganie, będzie przyjemnością na pewno w wolne weekendy. Bardzo dobre szkoły i przedszkola w promieniu jednego do kilometra. Wszystkie zakupy, tanie i drogie w 5 minut od budynku. Po prostu super lokalizacja i jedyne takie mieszkania w Zielonce! Komórka jest ważna, każdy ma coś do przechowania, rower, narty, wózek dla dziecka lub „wiele niepotrzebnych rzeczy, których szkoda wyrzucić „.Zadzwoń i  zobacz. Wynajmę bezpośrednio mieszkanie w Zielonce, Agencjom Dziękujemy.
LOKALIZACJA i DOJAZD
Do centrum Warszawy 11 km. Przystanek autobusowy 100m, a z niego do centrum Warszawy dojeżdża się autobusem linii W,Z,A,J w 40 minut (bus pas „ul. Radzymińska” i otwarty dla autobusów most Śląsko- Dąbrowski). Dodatkowo linia nocna N62. Do stacji PKP 1 km z której do Warszawa Wileńska dojedziesz w jedyne 11 minut to prawie jak metro!, Do centrum PKP dojeżdża w 40 minut a w godzinach szczytu pociągi odjeżdżają co 10, 15 minut. Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Zielonce.

OPIS INWESTYCJI
Wynajmę bezpośrednio mieszkanie w Zielonce, Agencjom Dziękujemy.
Kameralna inwestycja w doskonałej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją z Warszawą. Wykonana z najwyższej jakości materiałów . Konstrukcja żelbetowa monolityczna wypełniona cegłą ceramiczną, trwała i energooszczędna. Stolarka okienna z potrójną szybą. Niemiecka wysokiej jakości winda mocna, cicha i trwała. Firma deweloperska działa z sukcesami od 1998 roku. Wybudowaliśmy kilkaset obiektów mieszkalnych: domy, mieszkania i obiektów komercyjnych. Budujemy od dwóch pokoleń.
Wynajmę bezpośrednio mieszkanie w Zielonce, Agencjom Dziękujemy.

OPIS OTOCZENIA I MIEJSCOWOŚCI
Źródło: Serwis informacyjny miasta Zielonka, zielonka.pl „Osadnictwo na terenie Równiny Praskiej rozpoczęło się w epoce mezolitu (8000-4000 p.n.e.). Jego ślady znaleziono m.in. w okolicy Zielonki w Siwkach i Maciołkach.[…] W drugiej połowie X wieku tereny, na których leży nasze miasto, stanowiły własność książęcą i podlegały administracyjnie grodowi zbudowanemu w czasach Siemiomysła (ojciec Mieszka I) w pobliżu Starego Bródna.[…] W międzywojniu Zielonka cieszyła się sławą podwarszawskiej miejscowości letniskowej. Jak dawniej, tak i dziś są tutaj ciekawe tereny rekreacyjne z upodobaniem odwiedzane przez mieszkańców sąsiednich miast. Większość powierzchni gminy stanowią lasy. Prawie 700 ha zajmuje obszar chronionego krajobrazu w dolinie Wisły.[…] Zielonka jest atrakcyjnie zlokalizowana - w pobliżu Warszawy, od której dzieli ją zaledwie 11 km. Gospodarczy obraz miasta kształtuje branża elektrotechniczna, odzieżowa, chemiczna, spożywcza. W Zielonce mieści się Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia, który w latach trzydziestych ubiegłego wieku odwiedzał marszałek J. Piłsudski.” To, że gmina i miasto działa prężnie widać po ilości inwestycji, a nawet po profesjonalnej stronie: zielonka.pl. zachęcamy do obejrzenia i przeczytania informacji na niej zawartej. Warto zamieszkać i mieszkać w Zielonce położonej jedynie 11 km od centrum Warszawy z bardzo dobrą komunikacją.
Wynajmę bezpośrednio mieszkanie w Zielonce, Agencjom Dziękujemy.
Wyjątkowe, jedyne takie mieszkania w Zielonce! PROMOCJA!!! Do odbioru już we wrześniu 2012! WYJĄTKOWA Oferta Wynajmu : Nie masz jeszcze zdolności kredytowej żeby kupić – zobacz oferta na wynajem tego mieszkania. FIRMA BUDUJE Z WŁASNYCH ŚRODKÓW BEZ KREDYTU!!!Polecane artykuły
Praktyki oszustów. 
Jak rozpoznać oszusta podającego się za 
właściciela mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam wynajmiesz swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Oszuści na Gumtree. 
Jak rozpoznawać oszukane ogłoszenia na Gum- 
tree i innych portalach... 

Prowizja, kaucja, czysz na RATY. 
Trudno naraz zapłacić kilka tys. zł. za kaucje, 
prowizję i czynsz. Rozłóż je łatwo na RATY... 

Tanio wynajmuj. 
Jak zmniejszyć koszty wynajmu mieszkania... 

Warunki zawarcia najmu okazjonalnego.
Opisane warunki jakie musi spełnić umowa 
najmu okazjonalnego...
                                                                                   RELAMA

Ogłoszenia wynajmu