FacebookJeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa
                  oraz
                          nas znajomym. Dziękujemy.
Zapraszamy na Forum. Opisz swoje przygody, poznawaj historię innych, informuj o oszustach, zadawaj pytania, bierz udział w dyskusjach i wymieniaj się swoim doświadczeniem.

NEODOM

NEODOM.PL- nieruchomości których szukacie

Agencja Nieruchomości NEODOMspółka z o.o. specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.Posiadamy licencje zawodowe oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialnościcywilnej w TUiR WARTA S.A.
Celem firmy NEODOM jest skuteczne zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych klientów.Oferujemy nową jakość w obrocie nieruchomościami. Pośredniczymy w sprzedaży,kupnie oraz wynajmie: mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

Działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Posiadamy bogatą ofertę skierowaną nie tylko do klientów indywidualnych, ale również doinwestorów (krajowych i zagranicznych). To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy dział inwestycje. Naszą misją jest zmiana wizerunku pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Obecnie posiadamy nasze oddziały we Wrocławiu, Kielcach, Warszawie  oraz w Krakowie (gdzie posiadamy dwa biura). Wkrótce planujemy otwarcie kolejnych.


Nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne.

Nasza strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana, codziennie pozyskujemy nowe oferty domów, mieszkań, działek i lokali. Szczegółowe opisy,plany, zdjęcia nieruchomości pozwalają naszym klientom zaoszczędzić czas i wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.
Zapewniamy pomoc i opiekę od początku do końca transakcji. Oferujemy pełną obsługę notarialną oraz pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

NEODOM to nową jakość w obrocienieruchomościami.
Oferujemy profesjonalną i staranną obsługę doradczą.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku krajowym i zagranicznym, pozwoliło nam wypracować nowatorską metodę pracy opartą na praktycznych rozwiązaniach stosowanych przez agentów nieruchomości. Wiedza i praktyka pozwalają nam zaoferować pełen asortyment usług w zakresie pośrednictwa i doradztwa.

Korzystamy z długoletniego doświadczeniazdobytego na rynku krajowym i zagranicznym.
Zapewniamy Naszym Klientom pomoc i opiekę odpoczątku do końca transakcji.

Zespół NEODOM tworzą dynamiczni młodzi ludzie. Nasza wizytówką jest operatywność, elastyczność, umiejętność osiągania kompromisu oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Ciągły rozwój jest głównym celem firmy NEODOM. Prowadzimy wewnętrzne szkolenia dla naszych agentów z zakresu handlu nieruchomościami, dzięki którym pracownicy firmy NEODOM stale podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą swoje umiejętnościpod okiem profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości.

Z nami masz pewność wysokiej jakościoferowanych przez naszą firmę usług pośrednictwa.

Znajomość rynku nieruchomości i wysoka jakość usług oferowanych przez firmę NEODOM, daję naszym klientom gwarancję dobrego wyboru i jest najlepszą wizytówką naszej firmy. Staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Jako profesjonaliści wiemy, że zaufanie klientów można zdobyć jedynie poprzez ofertę usług najwyższej jakości.Doświadczenie i wiarygodność jest najlepszą gwarancją jakości usług oferowanychprzez firmę NEODOM. Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy są zadowoleni klienci.
.
          Wyróżnia nas:
·         SKUTECZNOŚĆ – zadowolenie Klientów to nasz priorytet.
·         DOŚWIADCZENIE – zdobyte na rynku krajowym i zagranicznym pozwala nam znajdować dla Klientów najlepsze oferty.
·         PROFESJONALIZM – poprzez system szkoleń stale podnosimy swoją wiedzę i umiejętności.
·         NOWOCZESNOŚĆ – najnowsze oprogramowanie informatyczne (CRM, CMS) pozwala nam na efektywne organizowanie pracy.
·         ELASTYCZNOŚĆ – siła naszego sukcesu tkwi w indywidualnym podejściu do każdego Klienta oraz umiejętności osiągania kompromisu.
·         ZAANGAŻOWANIE  - dla naszych Klientów jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

Pracuj z profesjonalistami! 

biuro@neodom.pl

Kraków(012) 656 70 15

Warszawa (022) 877 66 45

Wrocław (071) 343 03 42Polecane artykuły
Praktyki oszustów. 
Jak rozpoznać oszusta podającego się za 
właściciela mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam wynajmiesz swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Oszuści na Gumtree. 
Jak rozpoznawać oszukane ogłoszenia na Gum- 
tree i innych portalach... 

Prowizja, kaucja, czysz na RATY. 
Trudno naraz zapłacić kilka tys. zł. za kaucje, 
prowizję i czynsz. Rozłóż je łatwo na RATY... 

Tanio wynajmuj. 
Jak zmniejszyć koszty wynajmu mieszkania... 

Warunki zawarcia najmu okazjonalnego.
Opisane warunki jakie musi spełnić umowa 
najmu okazjonalnego...
                                                                                   RELAMA

Ogłoszenia wynajmu