FacebookJeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa
                  oraz
                          nas znajomym. Dziękujemy.
Zapraszamy na Forum. Opisz swoje przygody, poznawaj historię innych, informuj o oszustach, zadawaj pytania, bierz udział w dyskusjach i wymieniaj się swoim doświadczeniem.

PISAREK NIERUCHOMOŚCI

.
Szanowni Państwo,
logo_gotowe_nastrone
PISAREK NIERUCHOMOŚCI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm na rynku nieruchomości. Istniejemy od 2008 roku. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów - doświadczonych i licencjonowanych pośredników. 
Klienci cenią nas za wieloletnie doświadczenie, rzetelną wiedzę i wysoką jakość usług. Ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi oraz wzbogacanie oferty to dewiza naszej firmy. Naszym celem jest profesjonalne wspieranie klienta przy przeprowadzaniu transakcji, czyli jak najszybsze, jak najkorzystniejsze i jak najbardziej przyjazne świadczenie usług.

Szeroka oferta PISAREK NIERUCHOMOŚCI zawiera ponad 1000 propozycji mieszkań, domów, działek, lokali oraz kamienic na sprzedaż i do wynajęcia z Warszawy i najbliższych  okolic. Wśród naszych ofert znajdziecie Państwo także propozycje z innych rejonów Polski powierzone nam do sprzedaży przez zadowolonych z naszych usług Klientów, np. z Ciechocinka. Jako jedni z niewielu możemy pochwalić się bardzo bogatą bazą ofert z najpiękniejszej części Warszawy – Starego Miasta. 

Oferta nasza jest dostosowana do potrzeb każdego z Państwa. Znajdziecie w niej zarówno najtańsze na rynku kawalerki, mieszkania w wyjątkowych przepięknych kamienicach jak i ekskluzywne apartamenty oraz zabytki na skalę światową, które zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. 

Stale pracujemy nad pozyskaniem nowych nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. 
Oferta naszego biura to nie tylko doprowadzenie do zawarcia transakcji, ale profesjonalna kompleksowa pomoc we wszelkich towarzyszących czynnościach. 

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym oczekiwaniom Klientów oferujemy zakres usług „od A do Z”, czyli: doradztwo i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu finansowania, profesjonalne doradztwo przy wyborze najlepszej nieruchomości,   pomoc w załatwianiu spraw formalno-prawnych i w rozliczeniach transakcji,  kompleksową obsługę inwestycji budowlanych.
Zadowolenie Klientów to dla nas najważniejsza miara oceny podejmowanych działań. 
Nasze biuro powstało z myślą o Was i dla Was. 

logo_gotowe_nastroneUl. Górskiego 6 lok. 51 00-033 Warszawa
(22) 628 23 80    (22) 628 23 81
www.pisareknieruchomosci.plPolecane artykuły
Praktyki oszustów. 
Jak rozpoznać oszusta podającego się za 
właściciela mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam wynajmiesz swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Oszuści na Gumtree. 
Jak rozpoznawać oszukane ogłoszenia na Gum- 
tree i innych portalach... 

Prowizja, kaucja, czysz na RATY. 
Trudno naraz zapłacić kilka tys. zł. za kaucje, 
prowizję i czynsz. Rozłóż je łatwo na RATY... 

Tanio wynajmuj. 
Jak zmniejszyć koszty wynajmu mieszkania... 

Warunki zawarcia najmu okazjonalnego.
Opisane warunki jakie musi spełnić umowa 
najmu okazjonalnego...
                                                                                   RELAMA

Ogłoszenia wynajmu