FacebookJeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa
                  oraz
                          nas znajomym. Dziękujemy.
Zapraszamy na Forum. Opisz swoje przygody, poznawaj historię innych, informuj o oszustach, zadawaj pytania, bierz udział w dyskusjach i wymieniaj się swoim doświadczeniem.

Emmerson

Emmerson Nieruchomości


Emmerson – Twój Partner w Nieruchomościach

Firma Emmerson S.A. jest jednym z liderów polskiego rynku nieruchomości, we wszystkich jego sektorach. Poprzez sieć oddziałów w największych miastach kraju oraz systematycznie powiększaną liczbę placówek franczyzowych prowadzimy działalność w zakresie pośrednictwa nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi, zarządzania, wyceny, doradztwa finansowego oraz analiz rynkowych. Do naszych klientów należą osoby prywatne, deweloperzy, firmy i instytucje krajowe oraz międzynarodowe korporacje.

        Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami w Europie m. in. w Niemczech i na Cyprze, aby zapewnić naszym klientom dostęp do atrakcyjnych nieruchomości również poza granicami Polski. Na rynku mieszkaniowym oferujemy naszym klientom pełną obsługę procesu zakupu nieruchomości - poczynając od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, poprzez wycenę i doradztwo kredytowe.

Podstawą naszego sukcesu jest profesjonalna i rzetelna obsługa, która pozwoliła nam od 1994 r. zdobyć zaufanie rzeszy Polaków oraz zbudować solidną i rozpoznawalną markę na rynku nieruchomości. Przekonanie, że to klient jest najważniejszy sprawia, iż stale dążymy do systematycznego podnoszenia jakości naszych usług. Korzystając z naszej oferty mają Państwo pewność współpracy z profesjonalną i stabilną firmą. Potwierdzeniem tego jest ponad trzystuosobowa kadra fachowców ze wszystkich dziedzin powiązanych z rynkiem nieruchomości.

Sukces naszej firmy został udokumentowany wieloma nagrodami i certyfikatami. W tym miejscu warto wymienić trzykrotne zwycięstwo w prestiżowym rankingu pośredników w obrocie nieruchomościami prowadzonym przez branżowy miesięcznik „C.H. BECK NIERUCHOMOŚCI”, w latach 2006 – 2008. Należy też wspomnieć o wyróżnieniu Prezesa Narodowego Banku Polskiego z 2009 r. za współpracę i wkład w działalność badawczą NBP. Zaufaniem obdarzyli nas również inwestorzy finansowi – w drugiej połowie 2010 r. firma Emmerson S.A. zadebiutowała na platformie giełdowej New Connect.

Emmerson S.A.
www.emmerson.pl


Polecane artykuły
Praktyki oszustów. 
Jak rozpoznać oszusta podającego się za 
właściciela mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam wynajmiesz swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Oszuści na Gumtree. 
Jak rozpoznawać oszukane ogłoszenia na Gum- 
tree i innych portalach... 

Prowizja, kaucja, czysz na RATY. 
Trudno naraz zapłacić kilka tys. zł. za kaucje, 
prowizję i czynsz. Rozłóż je łatwo na RATY... 

Tanio wynajmuj. 
Jak zmniejszyć koszty wynajmu mieszkania... 

Warunki zawarcia najmu okazjonalnego.
Opisane warunki jakie musi spełnić umowa 
najmu okazjonalnego...
                                                                                   RELAMA

Ogłoszenia wynajmu